The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams | Teeling iš Agricole statinių
15967
post-template-default,single,single-post,postid-15967,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
Teeling viskis trois rivieres romas

Teeling iš Agricole statinių

Teeling Small Batch Collaboration projektas yra, ko gero, vienas įdomiausių reiškinių Airijos viskio scenoje. Teeling distilerijos amatininkai ieško draugų tarp kolegų kitose gėrimų industrijose ir keičiasi su jais statinėmis. Vienas tokių projektų yra glaudžiai susijęs su Lietuva ir Kaune alų verdančiu bravoru Genys, o jo kulminacija turėtų įvykti kelių savaičių bėgyje – bet apie tai kitą sykį.

Šį sykį pristatome Teeling Small Batch, brandintą Trois Rivieres žemdirbių (angl. agricole) romo statinėse. Priminsime, jog žemdirbių romas yra šio gėrimo rūšis, daroma tiesiogiai iš cukranendrių sulčių, o ne iš melasos. Šios rūšies romas įprastai yra kompleksiškesnio, pilnesnio skonio ir aromato, todėl dažnai yra mėgiamas viskininkų tarpe.

Kaip ir nemažai kitų Teeling Whiskey leidimų, šis verčia naują puslapį Airijos viskio istorijoje ir prideda naują statinių kombinaciją, kokios iki šiol dar naudota nebuvo. Trois Rivieres veikia Martinikos saloje, Prancūzijos užjūrio regione Karibuose. Ši sala garsėja savo žemdirbių romu.

Teeling Small Batch Trois Rivieres rasite tik mūsų krautuvėje.