The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams | Amrut Double Cask
15972
post-template-default,single,single-post,postid-15972,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
Viskis Amrut Double Cask Pedro Ximenez Port Pipie

Amrut Double Cask

Amrut Double Cask yra projektas iš tolimosios Indijos. Bengalūro mieste įsikūrusi Amrut distilerija yra viena iš keleto tikrų Indijos viskio daryklų, eksportuojančių savo gėrimus į kitas pasaulio šalis.

Amrut Double Cask yra itin mūsų ir mūsų svečių mėgiamas viskio pilstymas. Šiems viskiams brandinti visada naudojamos dviejų tipų statinės. Viskis brandintas burbono statinėje maišomas su viskiu, brandintu pastiprintų vynų statinėse. Šiuo metu krautuvės lentynose yra du šio įdomaus projekto pilstymai.

Amrut Double Cask Ex-Bourbon – Px-sherry. Šis viskis sumaišytas iš daugiau nei 7 metus burbono statinėje ir daugiau nei 6 metus žymiojo Pedro Ximenez chereso statinėje brandintų viskių. Jam kurti naudoti durpėmis nerūkytas indiškas miežių salyklas.

Amrut Double Cask Ex-Bourbon – Port Pipe. Šis viskis sumaišytas iš daugiau nei 5 metus burbono ir porto statinėse brandintų viskių. Jam kurti naudotas durpėmis rūkytas škotiškas miežių salyklas.

Šiuos viskius rasite tik pas mus.