The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams | Vienas populiariausių
15985
post-template-default,single,single-post,postid-15985,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
Viskis Great King Street Glasgow Blend

Vienas populiariausių

Great King Street Glasgow Blend – vienas įdomiausių viskių savo kategorijoje. Mes tą žinome jau senai, o prieš keletą savaičių tai tapo ir gerokai plačiau žinomu faktu, kai svetainė distiller.com jį išrinko geriausiu škotišku maišytu viskiu iki 50$.

Iš daugelio kitų jis išsiskiria tuo, kad jo mišinį sudaro 34 procentai grūdinio ir 66 procentai salyklinio viskio. Grūdinė dalis į kupažą keliauja iš Cameronbridge distilerijos, o salyklinė iš Benrinnes, Laphroaig, Clynelish, Miltonduff, Teaninich ir Dailuaine. Benrinnes sudaro 35 procentus bendro tūrio ir ši dalis yra brandinta chereso statinėje, kas priduoda viskiui įdomių skonio ir aromato savybių. Jas papildo dūmiškumas iš Laphroaig, bei kitų mišinio viskių skoniai ir aromatai.

Great King Street Glasgow Blend leidžiamas dviejų dydžių buteliuose: 0,5L ir 0,7L.

P.S. Šio viskio mažesniosios versijos pilstymo etiketėje vaizduojama, prie Glasgo modernaus meno muziejaus esanti Velingtono kunigaikščio statula.