The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams | The Story of The Spaniard ir Flaming Heart
15998
post-template-default,single,single-post,postid-15998,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
The Story of Spaniard and Flaming Heart Whisky

The Story of The Spaniard ir Flaming Heart

Compass Box viskio menininkai su ponu John Glaser priešakyje, pristato du naujus viskio leidimus. Vienas jų, The Story of The Spaniard pildo reguliarų daryklos asortimentą ir turėtų būti prieinamas nuolat, o kitas, Flaming Heart, išleistas jau šeštą kartą ribotu tiražu.

The Story of The Spaniard. Pirma šio viskio versija buvo sukurta Niujorke esančiam barui The Spaniard. Ją sukurti John Glaser įkvėpimą rado kadaise patirtoje kelionėje po Pietų Ispaniją, kur jis susipažino su cheresu. Vėliau kūrėjas nusprendė šio gėrimo idėją vystyti toliau ir išleisti plačiau pasiekiamą jo versiją. The Story of The Spaniard yra brandintas daugiausiai chereso ir raudono ispaniško vyno statinėse, kas ryškiai juntama jo skonyje ir aromate.

Flaming Heart 6th Edition. Tai jau šeštas Flaming Heart leidimas. Šis viso susideda iš 15 050 butelių, išpilstytų 48,9% alkoholio tūrio. Jo kupažo pagrindą sudaro vidutiniškai durpėmis rūkyto salyklo viskiai iš Islay salos, kuriuos papildo kitų regionų viskiai, suteikiantys viskio skoniui ir aromatui prieskoniškumo, salykliškumo ir užuominų į džiovintus vaisius.

Beje, Flaming Heart pas mus atvyko dviejų dydžių buteliuose: standartiniuose 700 mililitrų ir keletas vienetų 1500 mililitrų.