The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams | Naujienos iš Švedijos
16004
post-template-default,single,single-post,postid-16004,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
Mack by Mackmyra mackmyra distillery

Naujienos iš Švedijos

Praėjusią savaitę mus pagaliau pasiekė naujas siuntinys iš Mackmyra distilerijos Švedijoje. Su juo sugrįžo populiariausieji daryklos viskiai bei keletas naujų, dar mūsų kraštuose nematytų leidimų. Tad šį kartą apie juos.

Mack by Mackmyra. Tai naujas, įžanginis leidimas į daryklos viskius. Maksimaliai, iki 40% skiestas vandeniu, daromas tik švediškų ingredientų.

Mackmyra Skördetid. Šis viskis buvo užbaigtas brandinti vyndario Masi Costasera amaronės vyno statinėse, kuriose praleido pusę metų. Šio statinės Švedijos viskio daryklose dar nebuvo naudotos iki šiol.

Mackmyra Gruvguld. Tai 30, 100 ir 128 litrų dydžio statinėse brandintas viskis. Gruvguld lietuviškai skambėtų „auksas iš kasyklos“. Visos šios statinės buvo laikomos 50 metrų po žeme esančioje buvusioje kasykloje. Daugiau nei pusė mišinio yra iš 30 litrų statinių. Kitos statinės naudotos įvairios, tarp jų Oloroso ir Pedro Ximenez stilių chereso.

Mackmyra Svensk Rök / Amerikansk Ek. Švediškas dūmas – amerikietiškas ąžuolas. Šis viskis buvo distiliuotas iš durpėmis ir kadagiais rūkyto miežių salyklo – taip, kaip jų viskis Svensk Rök. Tuomet jis buvo brandintas naujose amerikietšiko ąžuolo statinėse.