The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams | Viskio kolekcija iš Škotijos
16026
post-template-default,single,single-post,postid-16026,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
Ardmore Caol Ila Ben Nevis Craigellachie Bunnahabhain Glenlivet Ledaig Glen Grant

Viskio kolekcija iš Škotijos

„Artist Collective“ yra viskio kolekcija iš įvairių salyklinio viskio daryklų Škotijoje. Visi šie leidimai išleisti ribotu tiražu, o tarp jų galima rasti ir retai matomų daryklų viskių. Kiekvieno butelio etiketėje puikuojasi vis kito menininko paveikslas. Ši kolekcija padengia beveik visus Škotijos viskio regionus ir parodo tipines juose daromų viskių savybes.

Glen Grant 23 YO 1995 48%. Šis leidimas sumaišytas iš 6 burbono statinėse brandintų salyklinių viskių. Etiketėje Bernardino Luino kūrinys „Sedia A Sdraio“.

Ledaig 11 YO 2007 57,1%. Statinės stiprumo leidimas iš 3 statinių, brandinti užbaigtas burgundiško vyno statinėse. Ledaig distiliuojamas Mull saloje esančioje Tobermory viskio darykloje ir dažnai stebina savo statinių kombinacijomis. Etiketėje Swain McCaughrin paveikslas „Dissolve“.

Linkwood 21 YO 1997 58%. Dar vienas statinės stiprumo leidimas iš retai mūsų kraštuose sutinkamos distilerijos. Šiam leidimui buvo sumaišytos 5 chereso statinės. Etiketę puošia Thierry Zdzieblo „Sans Titre 16.08.14“.

Ben Nevis 7 YO 2010 48%. Tai mišinys iš 10 burbono statinių, kurios po burbono škotišku viskiu buvo užpiltos pirmą kartą (first fill). Šios daryklos viskiai yra gana reti. Etiketėje Marc Olsen paveikslas „Delicious Exuberance“.

Craigellachie 10 YO 2008 43%. 10 first fill – pirmo užpylimo burbono statinių mišinys. Etiketėje Emilie Chapelais „Sur La Route“.

Bunnahabhain 11 YO 2007 48%. Ši darykla paprastai daro dūmo skonio ir aromato neturinčius viskius, tačiau kartais prisijungia prie kitų Islay saloje veikiančių daryklų ir išleidžia salai įprastų viskių. Šis būtent toks – turintis ryškų dūmo skonį. Leidimas sumaišytas iš 3 statinių, o etiketę puošia AnnCo Miura kūrinys „Le Coeur A L’endroit“.

Caol Ila 6 YO 2010 43%. Tai 6 salyklinio viskio statinių kupažas. Jo skonyje ir aromate juntamas jo jaunumas, dūmai, sūrumas ir vaisiškumas. Etiketėje Vic Oh kūrinys „Cosmic Path“.

Ardmore 9 YO 2008 43%. 8 viskio statinių mišinys. Ardmore yra netipinė Speyside regiono distilerija, daranti dūmo skonius ir aromatus turintį viskį. Etiketėje Vincent De Mestral kūrinys „Sunny Sea“.

Glenlivet 10 YO 2007 48%. Tai dviejų chereso statinių mišinys, išleistas 1676 butelių tiražu. Šio butelio etiketę puošia dailininko Channy paveikslas „Conversations On The Back Of A Cigarette Pack“.