The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams | Įdomybės iš Mackmyra
16070
post-template-default,single,single-post,postid-16070,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
Mackmyra Moment Karibien Prestige Efva Ledin

Įdomybės iš Mackmyra

Lentynas ką tik pasiekė keletas Švedijos viskio pionierių naujienų. Kaip ir dera pionieriams, naujienos yra pakankamai unikalios. Tai 4 ribotais tiražais išleisti Mackmyra distilerijos viskiai, brandinti įdomiose ąžuolo statinėse.

Mackmyra Moment Prestige. Šis viskis buvo brandintas prancūziško ąžuolo statinėse, kuriose prieš tai buvo laikomas Philipponnat šampanas. Viskis statinėse praleido 11 metų. Tai unikalus, ypatingai reto tipo viskis. Viso išleista 4111 šio viskio butelių.

Mackmyra Moment Efva. Šis viskis sukurtas bendradarbiaujant daryklos kupažo meistrei Angela’ai D’Orazio su juvelyrikos dizainere Efva Attling. Dizainerė sukūrė šlifuoto sidabro kamščio dangtelį, o viskio receptą jos kūrė kartu. Daugiausiai šio viskio mišinys susideda iš Oloroso stiliaus chereso, amerikietiško ąžuolo ir burbono statinių. Burbono statinėse dar buvo laikomas švediškas beržų sulos vynas, o siekiant daugiau saldumo, mišinyje atsirado ir vyšnių vyno statinėse brandinto viskio. Šio viskio buvo išleista 4111 butelių.

Mackmyra Moment Ledin. Šis leidimas sukurtas dainininko Tomas Ledin garbei. Jis brandintas soterno vyno statinėse. Viso jo išleista 2300 butelių.

Mackmyra Moment Karibien. 75 procentai šio viskio kupažo yra brandinta statinėse, kuriose prieš tai buvo laikomi Barbadoso ir Jamaikos romai. Likusi dalis yra iš Oloroso stiliaus chereso ir vyšnių vyno statinių. Viso pasaulį išvydo 4137 butelis šio viskio.

Šiuos leidimus galite rasti tik pas mus.