The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams | Teeling triumfuoja
16083
post-template-default,single,single-post,postid-16083,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
Teeling 24 YO Single Malt Single Grain World Whiskies Awards

Teeling triumfuoja

Gėrimų industrijoje kasmet vyksta daugybė apdovanojimų. Savo favoritus įvairiose kategorijose renka tiek profesionalai, tiek entuziastai. Kalbant apie viskio apdovanojimus, daugiausiai dėmesio kasmet sulaukia “World Whiskies Awards”. Juos tikriausiai būtų galima vadinti prestižiniais, nes ten laimėtais titulais didžiuojasi kiekvienas dalyvis, o svarbiausių kategorijų nugalėtojų gėrimai iš prekybos iššluojami vos paskelbus rezultatus.

Šiemet “World Whiskies Awards” triumfavo mūsų taip mylimas ir gerbiamas Airijos viskio gamintojas Teeling Whiskey. Pirmą kartą apdovanojimų istorijoje, geriausiu metų salykliniu viskiu, o tai yra svarbiausia apdovanojimų kategorija, laimėtoju tapo Teeling 24 YO. Taip pat, darykla pelnė ir 3 kitus aukščiausius įvertinimus.

Teeling 24 YO – World’s Best Single Malt

Teeling Single Grain – Best Irish Grain

Teeling Brabazon 02 – Best Irish Single Malt

Teeling Stout Cask – Best Irish Blended Limited Release

Džiaugiamės, kad visus šiuos viskius, kol kas galite rasti mūsų krautuvėje arba bare. Jei norite paragauti geriausių pasaulyje – šansas jūsų!