The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams | Ragautuvės | Įžanga į viskio pasaulį
16087
post-template-default,single,single-post,postid-16087,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
Viskio ragautuvės

Ragautuvės | Įžanga į viskio pasaulį

Praėjusių metų spalį rengėme ragautuves „Įžanga į viskio pasaulį“. Į jas bilietai buvo išparduoti iš anksto ir ne visi norintys tilpo, todėl šias ragautuves žadėjome kartoti. Praėjo jau daugiau nei pusmetis, todėl skelbiame ir antrąsias, kurios vyks gegužės 30 d.

Ragautuvių „Įžanga į viskio pasaulį“ metu apžvelgsime esminius dalykus apie viskį: pagrindinius gamybos etapus, ragavimo subtilybes, klasifikaciją, jo atsiradimą ir svarbiausius raidos etapus. Istorijų klausysimės ragaudami 4 viskius iš skirtingų pasaulio kraštų ir 1 klasikinį viskio kokteilį.

Viskiai:

Bandwagon Original Bourbon
Teeling Genys Collaboration
Kavalan „Concertmaster“ Port Cask Finish
The Peat Monster by Compass Box

Vieta: “The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams” Pilies g. 25

Data: gegužės 30 d., 18:30.

Bilietai: Bilieto kaina 20€. Juos galite įsigyti “The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams” darbo metu arba susisiekę su mumis čia: k.bingelis@duokleangelams.lt arba 867176308. Vietų kiekis ribotas, todėl kviečiame paskubėti.