The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams | Jubiliejinis Chichibu The Peated
16094
post-template-default,single,single-post,postid-16094,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
Ichiro Akuto Chichibu Peated 2018 Anniversary

Jubiliejinis Chichibu The Peated

Chichibu The Peated – 10th Anniversary 2018

Japoniško viskio bumas atrodo vis dar neketina stoti. Žymiausių japoniškų viskių šlovės spinduliuose gana šilta ir po jais vietą randa daug viskių, dėl kurių kilmės keliama daug klausimų. Kai kurių gamintojų iniciatyva bandoma priimti japoniško viskio reglamentą – panašų į tokį, kokius turi kolegos Škotijoje ar Airijoje. Toks įstatymas sugriežtintų viskio darymą ir ženklinimą šioje šalyje.

Kol reglamentas keliauja per institucijų kabinetus, kai kurie gamintojai jau ir dabar yra skaidrūs dėl savo viskių kilmės. Vienas jų – Ichiro Akuto valdoma Chichibu. Ši darykla yra puikus sėkmingo Japonijos viskio pavyzdys. Beveik visi joje kuriami viskiai yra leidžiami ribotais tiražais ir per labai trumpą laiką, daugumos jų kaina šoka į viršų. Kad ir kaip tai nepatiktų patiems gamintojams, tokie viskiai tampa investuotojų ir kolekcionierių taikiniu.

Chichibu The Peated – 10th Anniversary 2018 yra išleistas 11 550 butelių tiražu švenčiant dešimtąjį daryklos gimtadienį. Jis išpilstytas 55,5% alkoholio tūrio, bei kaip ir kiti daryklos viskiai – natūralios spalvos ir nefiltruotas atšaldant.

Be šio viskio, lentynose dar puikuojasi Chichibu On The Way, Chichibu IPA Cask Finish, Chichibu The Peated 2016, Ichiro’s Malt Double Distilleries, Ichiro’s Malt WineWood Reserve ir Ichiro’s Malt & Grain.