The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams | Ragautuvės su svečiu iš Teeling distilerijos
16112
post-template-default,single,single-post,postid-16112,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
Teeling viskio degusticija

Ragautuvės su svečiu iš Teeling distilerijos

Ateinantį trečiadienį, liepos 24 d. svečiuose turėsime garbų svečią – Darran Lovely. Darran’as yra Teeling viskio prekybos vadovas Europoje, todėl viskio virtuvėje sukasi kasdien ir mato ją iš vidaus. Šiemet vienas daryklos viskių tapo geriausiu pasaulyje, o ir kitų apdovanojimų jie gauna labai daug.

Pati Teeling distilerija buvo viena pirmųjų Airijos viskio atgimimo iniciatorių ir šiandien viskio industrija kalba apie ją su pagarba. Darran’as pasakos apie Teeling istoriją, jų sėkmes ir nesėkmes, džiaugsmus ir įveiktus iššūkius, bei kartu su juo ragausime daryklos viskius.

Vieta: The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams

Data: liepos 24 d., 18:30.

Bilietai: Bilieto kaina 20€. Juos galite įsigyti “The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams” darbo metu arba susisiekę su mumis čia: k.bingelis@duokleangelams.lt arba 867176308. Vietų kiekis ribotas, todėl kviečiame paskubėti.