The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams | Kavalan Distillery Select
16129
post-template-default,single,single-post,postid-16129,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
kavalan viskis

Kavalan Distillery Select

Praėjusių metų pabaigoje pasaulį išvydo naujausias reguliarios Kavalan viskio linijos leidimas – Kavalan Distillery Select.

Leidžiant šį viskį, daryklos meistras Ian Chang turėjo misiją sukurti darykloje daromų viskių skonius ir aromatus atspindintį gėrimą, kurio kaina būtų mažesnė už kitų daryklos produktų. Siekdamas nenuleisti aukštai iškeltos kokybės kartelės, kuri ten išlaikoma nuo pat distilerijos starto, ponas Ian ėmėsi iššūkio su jam būdingu kruopštumu ir atsidavimu.

Darykla garsėja savo skoniais ir aromatais turtingais viskiais, o tai pasiekti padeda keletas dalykų. Ko gero svarbiausias jų yra dėmesys statinėms, kuriose jų viskiai yra brandinami. Dauguma daryklos leidimų yra brandinti pirmo užpylimo statinėse, kas reiškia, kad iki Kavalan jose yra laikomas cheresas, portas, vynas, burbonas ar kitas gėrimas.

Spręsdamas Kavalan Distillery Select galvosūkį, Ian nusprendė eksperimentuoti su šiomis statinėmis. Iki atvykdamos į Taivaną, jos tarnavo kitų gėrimų kūrėjams ir vėliau bent kartą buvo panaudotos ir Kavalan meistrų. Maišydamas įvairiomis proporcijomis šių statinių žaliavą, kupažo meistras atrado jį tenkinantį receptą ir taip pasaulį išvydo Kavalan Distillery Select.

Kavalan Distillery Select skonyje ir aromate rasite daug tropinių vaisių, šokolado, sūrios karamelės, vanilės ir prieskonių.