The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams | Tobias & The Angel
16141
post-template-default,single,single-post,postid-16141,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
Naujas Compass Box viskis

Tobias & The Angel

Tobias & The Angel – vienas prabangiausių Compass Box viskių išleistų iki šiol. Ir kaip visada, tiek butelio turinį, tiek pakuotę lydi įdomios istorijos.

Šio viskio mišinį sudaro du, daug metų brandinti škotiški salykliniai viskiai. 50,9% yra 24 metus brandintas Clynelish ir 49,1% Caol Ila, kurio amžius nėra nurodytas, tačiau užsimenama, jog jis gerokai vyresnis už Clynelish.

Butelio etiketė yra sukurta naudojant to paties pavadinimo italų Renesanso dailininko Andrea del Verrocchio altoriaus paveikslą. Spėjama, jog čia žuvį ir šunį nutapė pats Leonardo Da Vinci. Pasak John Glaser, Compass Box įkūrėjo ir vadovo, šiame paveiksle vaizduojami berniukas ir angelas atspindi viskio idėją. Dvi skirtingos dalys, kurios viena kitą savaip, įdomiai papildo.

Viso Tobias & The Angel buvo išleista 2 634 buteliai. Spalva nebuvo koreguota, šaltoji filtracija naudota nebuvo, o išpilstytas jis į butelius buvo natūralaus stiprumo – 47,6%.