The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams | Amrut atnaujina dizainą
16147
post-template-default,single,single-post,postid-16147,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
Indiškas viskis

Amrut atnaujina dizainą

Žymiausias Indijos viskio gamintojas Amrut nusprendė atnaujinti savo viskio leidimų pakuočių dizainus. Kaip ir galima buvo tikėtis, pirmiausiai pokyčiai palietė labiausiai pasižymėjusį daryklos viskį – Amrut Fusion.

Amrut Fusion turi pelnęs daugybę apdovanojimų, tarp kurių žymiausias yra Jim Murray leidžiamoje Viskio Biblijoje 2010 gautas trečio geriausio viskio pasaulyje vardas. Tai buvo vienas iš atspirties taškų, kurių dėka Amrut atsirado barų, restoranų lentynose visame pasaulyje.

Pati Amrut buvo įkurta 1948, kaip brendžio ir romo distilerija. 1948 metai ji pradėjo distiliuoti viskį ir tapo pirmąja viskio darykloje visoje Indijoje. Dėl karšto klimato Bengalūro mieste, kur darykla ir veikia, jos viskiai bręsta gerokai greičiau nei daryklose Škotijoje ar Airijoje. Kitas įdomus dalykas yra tai, kad dėl sauso ir karšto klimato, statinėse besibrandinančio Amrut alkoholio koncentracija kyla į viršų.

Pradėjusi nuo Fusion, netrukus Amrut atnaujins ir kitų reguliarių leidimų dizainą. Kai kurie nauji leidimai jau pilstomi į naujus butelius.