The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams | Geraldine iš Remi Landier
16160
post-template-default,single,single-post,postid-16160,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Geraldine iš Remi Landier

Visuomet džiaugiamės sulaukę svečių. Šį kartą turėjome garbės Vilniuje priimti Geraldine Landier, kuri yra Remi Landier konjako namų bendrasavininkė iš penktos jų kartos. Kaip ir pradžioje, taip ir iki šių dienų, darykla priklauso ir jai vadovauja Landier’ių šeima.

Su Geraldine aplankėme daug restoranų, barų, krautuvių ir aprodėme jai mūsų miestą. Taip pat, surengėme du renginius, kurių metų Geraldine dalinosi savo istorijomis su konjako mėgėjais ir Vilniaus barmenais. Norėtumėm nuoširdžiai padėkoti visiems svetingai mus priėmusiems kolegoms bei visiems, kurie apsilankė renginiuose.

Remi Landier istorija prasidėjo 1890 metais, kuomet Julien Girard (Remi Landier senelis), Fins Bois regione esančiame Cors kaimelyje pasodino pirmuosius vynmedžius. Jau tada vietovė garsėjo daromo „eau de vie“ kokybe.

Nuo 1947 iki 1973 šeima didino ir modernizavo savo ūkį. Jie nusipirko daugiau žemės vynuogynams, seną distiliavimo puodą pakeitė dviem naujais bei ūkyje įdarbino įvairius mechaninius įrenginius.

Suprasdami vietovės terroir ir daromo „eau de vie“ unikalumą, Remi Landier sūnūs Alain ir Jean-Yves nusprendė leisti savo konjaką, pavadintą tėvo vardu. Kaip tada, taip ir dabar, tik mažoji dalis distilerijoje padaromo gėrimo lieka ūkyje ir vėliau išpilstoma kaip Remi Landier konjakas. Likusi dalis keliauja į didžiuosius Prancūzijos konjako namus.