The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams | Sakė Dassai
16182
post-template-default,single,single-post,postid-16182,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
Sakė Dassai Lietuva

Sakė Dassai

Sakė yra nacionalinis japonų gėrimas, kurį atranda vis daugiau europiečių. Tikriausiai visi žino, kad ji yra daroma iš ryžių, tačiau čia daugelio mūsų žinios apie šį gėrimą ir baigiasi. Dažnai teigiama, kad tai yra ryžių degtinė, bet tai nėra tiesa. Sakės gamyba yra gerokai artimesnė alui, nes kitaip nei degtinės gamyboje, sakė nėra distiliuojama, o gaminama verdant ir fermentuojant.

Dassai yra vienas žymiausių ir labiausiai gerbiamų šio gėrimo prekės ženklų. Kitaip nei dauguma konkurentų, jie daro išskirtinai aukščiausios kokybės sakė ir renkasi kokybę prieš kiekybę. Jų gamybos procese ilgų amžių patirtis ir laiko patikrinti metodai atranda darną su moderniomis technologijomis.

Krautuvės lentynose rasite trijų rūšių Dassai sakė. Tai Dassai 50, Dassai 39 ir Dassai 23. Šie skaičiai reiškia, kokia procentinė dalis ryžių grūdų lieka po šlifavimo. Kuo mažesnė grūdo dalis lieka, tuo sakė vertinama geriau.

Dassai 23. Prabangiausias serijos gėrimas. Šiai sakė nušlifuojama net 77 procentai ryžių. Skonis ir aromatas vaisiškas, pilnas ir turtingas, su užuominomis į melionus ir persikus.

Dassai 39. Gėliško ir gerai subalansuoto skonio ir aromato. Ten galite rasti ananasų, mangų, obuolių ir kriaušių.

Dassai 50. Populiariausia daryklos sakė, jai gaminti ryžiai šlifuojami perpus.