The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams | Atrinkta ir išpilstyta specialiai Duoklė Angelams
16195
post-template-default,single,single-post,postid-16195,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
Duoklė Angelams statinė

Atrinkta ir išpilstyta specialiai Duoklė Angelams

Praėjusių metų rudenį Paryžiuje vykusioje parodoje atradome vieną Kavalan leidimą, kuris išsiskyrė iš kitų ne tik savo skoniais bei aromatais, bet ir neįprastais gamybos faktais. Įspūdis apie jį įsirėžė į atmintį ir ilgai ieškojome galimybės jo turėti pas save bei parodyti jį visiems. Džiaugiamės, kad tokio viskio pavyko nusipirkti visą statinę!

Ši statinė buvo viena seniausių daryklos sandėlyje ir distiliuota pirmaisiais daryklos gyvavimo mėnesiais. Kadangi kalbame apie Taivaną, keliolika metų statinėje ten praleidęs viskis tampa neįtikėtinu.

Tuo įsitikinti ir įvertinti viskį galėsite jau lapkričio 21 d., ketvirtadienį, kuomet atkimšime pirmuosius šio viskio butelius. Laukiame visų, kam įstatymas leidžia. Renginio pradžia 18:00, pabaiga vidurnaktį. Įėjimas laisvas.