The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams | Chichibu Paris Edition 2019
16224
post-template-default,single,single-post,postid-16224,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Chichibu Paris Edition 2019

Japoniško viskio tema pastaraisiais metais diskutuojama daug. Po didelio šios šalies viskio išpopuliarėjimo, viskio mėgėjai kelia klausimus apie industrijos skaidrumą ir pastaroji į juos reaguoja. Tikėtina, jog artimoje ateityje išgirsime apie Japoniško viskio darymą reglamentuojančius įstatymus, tačiau šiandien ne apie tai.

Kaip ir daugelyje viskio kraštų šiandien, Japonijoje viskio daryklų daugėja. Atsidaro naujos, senos prikeliamos iš istorijos puslapių. Viena iš įdomiausių naujųjų Japonijos viskio daryklų neabejotinai yra Chichibu. Apie viskio kilmę jie sako viską nuo pat pradžių, visas gamybos proceso dalis išsamiai analizuoja ir dėl kokybės daro viską, kas įmanoma. Atrodo, visa tai atsiperka ir šios daryklos leidimai neužsibūna parduotuvių lentynose ir greitai atsiduria privačiose kolekcijose ar aukcionuose. Daryklos įkūrėjas Ichiro Akuto yra gerbiamas ir tituluotas viskio meistras, o tokiu tapo per labai trumpą laiką.

Chichibu Paris Edition 2019 yra vienas iš daryklos žymiausių leidimų. Šis viskis buvo išleistas praėjusių metų rudenį, Whisky Live Paris vykusios parodos proga. Tiražas buvo vos 1757 butelių. Šiam leidimui buvo sumaišytos 7 statinės, kuriose viskis buvo brandintas virš 6 metų. Viena statinė buvo japoniško Mizunara ąžuolo, o likę 6 burbono.

Džiaugiamės turėdami galimybę šiuo viskiu papuošti savo lentynas.