The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams | Ragautuvės | Dūminis viskis
16232
post-template-default,single,single-post,postid-16232,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
viskio degustacija

Ragautuvės | Dūminis viskis

Viena iš labiausiai mitais ir legendomis apipintų viskio rūšių yra dūminis viskis. Jis abejingų nepalieka ir santykį su juo ragautojai nustato per pirmą susidūrimą. Dažniausiai nutinka vienas iš dviejų dalykų: arba jo skoniai ir aromatai patinka, arba atrodo atgrasūs.

Kaip ir iš kur dūmo skonis ir aromatas atsiranda viskyje? Kas lemia jų intensyvumą? Kokie yra tradiciniai ir modernūs būdai suteikti šiuos skonius? Į šiuos ir kitus klausimus atsakysime sekančiose mūsų ragautuvėse vasario 27 d., ragaudami keturis viskius ir kokteilį su dūminiu viskiu.

Viskiai:

Whisky de Table by Compass Box
Sonoma Cherrywood Smoked Rye
Amrut Kadhambam
Ardmore 9 YO Artist Collective

Vieta: The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams

Data: vasario 27 d., 18:30.

Bilietai: Bilieto kaina 20€. Juos galite įsigyti “The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams” darbo metu arba susisiekę su mumis čia: k.bingelis@duokleangelams.lt arba 867176308. Vietų kiekis ribotas, todėl kviečiame paskubėti.