The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams | Mars Manzanilla
16237
post-template-default,single,single-post,postid-16237,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
mars viskis

Mars Manzanilla

Džiaugiamės naujiena iš tolimosios Japonijos. Šį kartą, lentynas papildėme Japonijos Alpėse esančios Mars Shinshu distilerijos viskiu.

Mars Shinshu yra aukščiausiai virš jūros lygio veikianti Japonijos viskio distilerija. Ji įsikūrusi 800 m. virš jūros lygio, o tai daro įtaką visam gamybos procesui. Temperatūrų skirtumai tarp metų laikų ten yra dideli, taip pat dideli skirtumai ir tarp paros laiko. Šie skirtumai spartina brendimo procesą ir veikia distiliaciją.

Mars Maltage Cosmo Manzanilla Sherry Cask Finish yra praturtintas Mars Cosmo leidimas. Kaip sufleruoja pavadinimas, šis viskis papildomai supilamas į ispaniškas Manzanilla stiliaus chereso statines, kurios papildo pradinę jo skonių ir aromatų gamą. Čia rasite klevų sirupo, džiovintų vaisių, rudo cukraus ir kokoso.