The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams | Pavasario naujiena – Canaima Gin
16244
post-template-default,single,single-post,postid-16244,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
Diplomatico džinas

Pavasario naujiena – Canaima Gin

Už lango vis dažniau pasirodant saulei ir termometro stulpeliui po truputį kylant aukštyn, prisimename šaltuoju metų laiku (nors bus sakančių, jog šiemet tokio neturėjome) primirštus gėrimus ir kokteilius su jais. Vienas tokių gėrimų, kuris, beje, pastaruosius keletą metų jaučia didžiulę populiarumo bangą yra džinas. Ir, žinoma, su juo daromas Gin & Tonic kokteilis, kurį dažnas mūsų šiltuoju metų laiku užsisakome baruose ar restoranuose. Tiesa, šiemet kol kas maišytis galime tik namuose, bet turėdami teisingus ingredientus, tą galime sėkmingai daryti ir patys.

Tam idealiai tiks džinas Canaima. Ilgai ir nekantriai lauktas, bei pasirodęs pas mus pačiu laiku. Jį sukūrė mūsų geri bičiuliai iš Venesuelos, pasaulyje garsūs dėl kito gėrimo – Diplomatico romo.

Canaima Gin yra kuriamas naudojant Amazonės regione augančius augalus. Didžiuliame plote, kurį regionas užima, viso auga net apie 3000 įvairiausių vaisių, iš kurių vos keli šimtai yra žinomi plačiau. Canaima kūrėjams buvo didelis iššūkis iš tokios gausybės atrinkti tinkamus džinui, surasti jų derinius su tradiciniais džino prieskoniais, jų proporcijas, o vėliau gauti reikiamą jų kiekį produkcijai. Kadangi iššūkių kuriant jį, atrodo, netrūksta, todėl leidžiamas jis ribotomis partijomis.

Įveikus visus sunkumus, nušlifavus receptą, kurio galutinis variantas susideda iš 10 Amazonės augalų ir kadagio uogų, rezultatas gavosi puikus. Bent jau taip atrodo mums. Skonyje ir aromate daug vaisių, dėl didelės alkoholio koncentracijos šiek tiek aštrumo, kuris kokteiliuose veikia puikiai.

Keletą kokteilių su Canaima Gin rasite čia: https://canaimagin.com/en/cocktails/selection

O patį Canaima Gin, žinoma, The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams. Iki!