The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams | Dūmų gerbėjams – No Name, No. 2
16252
post-template-default,single,single-post,postid-16252,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
no name viskis

Dūmų gerbėjams – No Name, No. 2

No Name, No. 2 – tai antras dūmiškiausios Compass Box viskių serijos leidimas. Pirmas leidimas apskritai buvo pats dūmiškiausias iš visų iki tol leistų kompanijos viskių ir jo pagrindą sudarė Ardbeg distilerijos žaliava. Šis leidimas turi gal kiek mažiau dūmų skonyje ir aromate, tačiau dėl kitokios kompozicijos, ten rasite daugiau kompleksiškumo.

Šio leidimo mišinyje didžiausia proporcijos dalis yra iš Caol Ila distilerijos Islay saloje. 75,5% mišinio yra šioje darykloje distiliuotas ir chereso statinėse brandintas viskis. 10,5% atkeliauja iš Talisker distilerijos Skye saloje. Iš šios dalies galime tikėtis jūriškumo, kitokio dūmiškumo, nei Caol Ila. 13,5% yra iš Compass Box mėgiamos Clynelish distilerijos ir dar pusė procento iš kompanijos tradicinio Highland salyklinių viskių mišinio, brandinto naujo prancūziško ąžuolo statinėse. Iš ten skonyje ir aromate atsiranda prieskoniškumo užuomina, kurią galime rasti daugelyje Compass Box viskių.

Ši įspūdinga statinių ir daryklų kompozicija galutinį skonį ir aromatą suformuoja intensyvų, kompleksišką, daugiasluoksnį, su daug dūmų, durpių, prieskonių ir uogų.

Dar reiktų pastebėti, kad jo išleista buvo tik 8 802 butelių.