The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams | Teeling Brabazon Series III
16256
post-template-default,single,single-post,postid-16256,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
teeling viskis

Teeling Brabazon Series III

Ir vėl apie apie Airiją. Ir vėl apie tą pačią distileriją Dubline, kuri nestoja džiuginti savo įdomiais leidimais. Naujausia Teeling naujiena – trečiasis Brabazon Series leidimas.

Brabazon viskių serija gilinasi į vynų statinių daromą įtaką viskio skoniui ir aromatui. Kiekvienam leidimui jie pasirenka kažkurį vyną ir jo statines naudoja brandinti to leidimo viskiui. Teeling Brabazon Series I buvo sumaišytas iš 6 skirtingo stiliaus chereso statinių. Teeling Brabazon II buvo sumaišytas iš 6 skirtingo stiliaus porto vyno statinių.

Teeling Brabazon Series III 14 YO Pedro Ximenez yra pirmas iš serijos, savo etiketėje turintis amžiaus nuorodą. Jis didžiąją brandinimo laiko dalį praleido burbono statinėse, o vėliau trims metams buvo perpiltas į taip viskininkų ieškomas ir mėgiamas Pedro Ximenez stiliaus chereso statines. Šias statines Teeling įsigijo šeimos valdomoje vyninėje, kuri jau daugiau kaip 300 metų specializuojasi Pedro Ximenez vyno gamyboje. Įsigytos statinės, cheresui brandinti buvo naudojamos net virš 90 metų.

Šis leidimas išleistas 10 000 butelių tiražu.