The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams | Ragautuvės | Azijos viskis
16267
post-template-default,single,single-post,postid-16267,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Ragautuvės | Azijos viskis

Azija yra didžiulis, tolimas ir egzotiškas regionas su savita kultūra ir tradicijomis. Viskio gamintojai mato Azijoje didelį potencialą, nes su augančia ekonomika, auga ir troškulys įvairioms prabangos prekėms, tarp kurių atsiduria ir viskis. Viskio populiarumas ten, davė postūmį atsirasti ir vietiniams viskio gamintojams, kurie jau spėjo tvirtai įžengti į pasaulinę viskio sceną.

Praleidę keletą mėnesių, vėl grįžtame tęsti tradicinių viskio degustacijų ir pirmas jų skiriame Azijos viskiams. Ragautuvių metu ragausime keturis jų, bei vieną kokteilį ta pačia tema.

Viskiai:

Ichiro’s Malt & Grain – Japonija
Mars Cosmo Manzanilla Finish – Japonija
Kavalan Atrinkta ir Išpilstyta Specialiai Duoklė Angelams – Taivanas
Amrut Peated – Indija

Vieta: The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams

Data: birželio 18 d., 18:30.

Bilietai: Bilieto kaina 20€. Juos galite įsigyti “The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams” darbo metu arba susisiekę su mumis čia: k.bingelis@duokleangelams.lt arba 867176308. Dėl šiuo metu galiojančių taisyklių renginiams, dalyvių skaičių privalome riboti dar labiau nei įprastai, todėl kviečiame paskubėti įsigyti bilietus.