The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams | Ragautuvės | Viskis ir Cheresas
16292
post-template-default,single,single-post,postid-16292,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
viskio degustacija

Ragautuvės | Viskis ir Cheresas

Statinės, kuriose buvo laikytas ispaniškas chereso vynas viskio pasaulyje yra ypatingai populiarios. Viskio gamintojai jų nuolat ieško, konkuruoja dėl jų tarpusavyje ir yra pasiruošę už jas mokėti milžiniškus pinigus. Šių statinių įtaka viskio skoniui ir aromatui yra didžiulė ir tai vertina viskio vartotojai.

Liepos mėnesio ragautuvėse nusprendėme pakalbėti būtent apie tai. Papasakoti apie cheresą į pagalbą pasikvietėme Ispaniškas Maistas krautuvės savininką – Mindaugą Vengrą, kuris su savimi atsineš trijų stilių chereso. Mes atkimšime šių stilių chereso statinėse brandintus viskius. Bus įdomu!

Viskiai:

Mars Cosmo Manzanilla Finish – Japonija

Kavalan Ex-Sherry Oak – Taivanas

Teeling Brabazon III 14 YO PX – Airija

Cheresai:

Micaela Manzanilla by Bodegas Baron

Micaela Oloroso by Bodegas Baron

Micaela Pedro Ximenez by Bodegas Baron

Vieta: The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams

Data: liepos 30 d., 18:30.

Bilietai: Bilieto kaina 20€. Juos galite įsigyti “The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams” darbo metu arba susisiekę su mumis čia: k.bingelis@duokleangelams.lt arba 867176308. Dėl šiuo metu galiojančių taisyklių renginiams, dalyvių skaičių privalome riboti dar labiau nei įprastai, todėl kviečiame paskubėti įsigyti bilietus.