The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams | Ragautuvės | Romas
16298
post-template-default,single,single-post,postid-16298,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Ragautuvės | Romas

Kiekvieno mėnesio ragautuvėms ieškome vis naujos temos ir kartais pasirinktai temai išgvildenti kviečiamės bičiulių iš kolegų tarpo. Jau tampa tradicija, kad vienam renginiui metuose viskį paliekame nuošalyje ir tą vakarą skiriame romui bei jo istorijoms.

Paskutinį rugpjūčio ketvirtadienį pratęsime šią tradiciją. Pasidalinti romo istorijomis į pagalbą pasikvietėme romo žinovą, entuziastą ir keliautoją Karolį Šimkų. Ragausime keturis romus iš už jūrų marių ir vieną kokteilį. Bus įdomu!

Romas:

Panama 2013 TCRL
Fiji 2014 TCRL
Australia 2015 TCRL
Jamaica 2013 TCRL

Vieta: The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams

Data: rugpjūčio 27 d., 18:30.

Bilietai: Bilieto kaina 20€. Juos galite įsigyti “The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams” darbo metu arba susisiekę su mumis čia: k.bingelis@duokleangelams.lt arba 867176308. Dėl šiuo metu galiojančių taisyklių renginiams, dalyvių skaičių privalome riboti dar labiau nei įprastai, todėl kviečiame paskubėti įsigyti bilietus.