The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams | Ragautuvės | Škotiškas viskis vakar ir šiandien
16302
post-template-default,single,single-post,postid-16302,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Ragautuvės | Škotiškas viskis vakar ir šiandien

Škotijoje viskio istorija skaičiuoja šimtus metų. Ten šis gėrimas yra svarbi kultūros ir ekonomikos dalis. Kalbėdami apie viskį iš esmės, dažniausiai vienoje ar kitoje vietoje vis tiek paliesime škotiško viskio temą – toks yra šios šalies industrijos indėlis.

Paskutinio rugsėjo ketvirtadienio ragautuvėse grįšime prie škotiško viskio. Pakalbėsime apie tai, koks jis buvo seniau ir koks jis yra šiandien. Ragausime keletą modernių ir keletą tradicinių škotiškų viskių bei vieną klasikinį kokteilį.

Viskiai:

The Story of Back to Black
Hedonism
The Story of the Spaniard
Bunnahabhain Four Styles

Vieta: The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams

Data: rugsėjo 24 d., 18:30.

Bilietai: Bilieto kaina 20€. Juos galite įsigyti “The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams” darbo metu arba susisiekę su mumis čia: k.bingelis@duokleangelams.lt arba 867176308. Dėl šiuo metu galiojančių taisyklių renginiams, dalyvių skaičių privalome riboti dar labiau nei įprastai, todėl kviečiame paskubėti įsigyti bilietus.