The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams | Ragautuvės | Airiškas viskis
16306
post-template-default,single,single-post,postid-16306,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
viskio degustacija

Ragautuvės | Airiškas viskis

Praėjusio mėnesio ragautuves skyrėme Škotijai, o šį mėnesį nusprendėme keliauti į kitą klasikinę viskio šalį – Airiją. Dažnai ši šalis laikoma viskio tėvyne, nes ten pirmiau nei Škotijoje buvo paminėtas “gyvybės vandens” darymas. Šalies industrija turėjo sėkmingų laikų praeityje, bet praėjęs amžius buvo jai itin sudėtingas ir jos, kaip viskio supervalstybės statusas, buvo pradingęs.

Šiandien galime džiaugtis, kad visa tai vėl keičiasi ir airiškas viskis keliauja naujo aukso amžiaus link. Dabartinis laikmetis laikomas airiško viskio renesansu. Jau veikiančios daryklos skaičiuojamos dešimtimis, planuojamos naujos, o pranešimai apie naujus viskių leidimus pasirodo nuolatos.

Tad šiose ragautuvėse kalbėsime apie airišką viskį ir vieną įdomiausių šiuo metu ten veikiančių daryklų. Ragausime airišką poitin, keturis viskius ir vieną kokteilį.

Viskiai:

TWC Poitin
Teeling Small Batch
Teeling Single Pot Still
Teeling Duoklė Angelams Single Cask
Teeling Blackpitts Peated Single Malt

Data: spalio 29 d., 18:30.

Bilietai: Bilieto kaina 20€. Juos galite įsigyti “The Whisky Shop & Bar by Duoklė Angelams” darbo metu arba susisiekę su mumis čia: k.bingelis@duokleangelams.lt arba 867176308. Dėl šiuo metu galiojančių taisyklių renginiams, dalyvių skaičių privalome riboti dar labiau nei įprastai, todėl kviečiame paskubėti įsigyti bilietus.